8.KBT Chrastava - svou Divizi vyhráli Matouš POL a Stella RŮŽKOVÁ

V sobotu 22.4.2023 hostila další Krajský bodovací turnaj mládeže LK Chrastava. Sešla se opět vysoká účast, když startovalo 122 dětí, které byly rozděleny do 8 výkonnostních skupin.

 

Pri neúčasti Jana Fiřta byl naším nejlepším hráčem Jiří ŠTASTNÝ. Ten obsadil v Divizi B 11.místo.

V Déčku startoval Filip JUNGMAN, který předchozí tři starty proměnil v 3 postupy. A blízko byl i nyní. Nakonec se ale mezi nejlepší trio nevešel, ale i tak obsadil hezké 4. místo.

Úspěšný byl i v Éčku Lukáš Vedral, který si 2.místem vybojoval postup do vyšší skupiny.

V šesté Divizi "F" jsme měli i 6 závodníků. Nejvíce se dařilo Janu MERVARTOVI, který se svým novým potahem, tzv. "trávou" překvapil mnoho svých protihráčů což stačilo to na 4.místo.

V Divizi G se radoval z vítězství Matouš POL před Vojtou JAKŮBKEM. Do medailového hodnocení se 5.místem vešel i Ondra ZEDEK.

V poslední skupině hráli především ti, kteří se turnajů účastnili poprvé. A při své premiéře se z výhry radovala Stella RŮŽKOVÁ. Vojta NOVÝ obsadil 2.místo, Klára FRYDRYCHOVÁ 4.místo a Vítek CECHL 5. místo.

Kompletní výsledky, fotogalerii a žebříček po turnaji najdete zde: https://www.pinkliberec.cz/akce.html

 

Turnaj v číslech: 122 dětí | 8 skupin | 27 účastníků | 11 získaných medailí | 6 postupů do vyšších Divizí | Celkem naši hráči odehráli 155 zápasů