Informace

Hlavní tréninky klubu probíhají na Rapid Liberec, Pavlovice (u Kauflandu) ul. Polní 894 | mapy

Případně je možné se zapojit v dalších lokacích, kde působíme - ZŠ Aloisina Výšina, ZŠ Jabloňová, ZŠ Broumovská, Home Credit Aréna, DDM Větrník (viz. klub). Vše po komunikaci s trenéry. 

Skupiny jsou orientační. Ná základě vzájemné komunikace se omluvíme na zařazení dětí. Obvykle děti trénují 2x týdně. V případě zájmu ale mohou i častěji.

 

Účast a příspěvky

Děti se mohou účastnit turnajů, soustředění a dalších akcí. Vše je dobrovolné. Děti mohou hrát jak vrcholově (podmínky: trenéři, hala, účast na soutěžích, kvalitní sparingpartneři), tak i jen rekreačně a akcí se účastnit nemusí.

Děti přijímáme celoročně. Zařazení do skupin děláme individuálně s ohledem na kamarády, věk a výkonnosti. Děti přijímáme obvykle od 6 do 18 let. Tréninky si děti mohou vyzkoušet ZDARMA.

Příspěvky se hradí 2x za rok. Příspěvek na pololetí je 2.800,-Kč (tréninky 2x týdně). Pokud někdo chodí jen 1x týdně, pak se příspěvky hradí ve výši 1.800,-Kč. Tréninky 3x týdně a více 3.800,-Kč.

Dětem můžeme nabídnout přátelský kolektiv, možnost realizovat se v individuálním sportu, účast na soustředěních a turnajích, moderní halu a kvalifikované a úspěšné trenéry (mj. s úspěchy Mistrů ČR v mládežnických kategoriích).

Jak se přihlásit? Pro nové členy info: ZDE

Video: Ilustrační. Trénink Monika Pařízková (členka juniorské reprezentace, Liberec), soustředění TT-Academy H.Brod 2022 (trenéři Protiva, Výborný): https://youtu.be/kecqLmP7rU0