Filip Wolf vyhrál 1. krajský turnaj

1.KBT mládeže Libereckého kraje hostil v sobotu 16.9.2023 Kamenický Šenov. Mezi stovkou účastníků nechyběla ani dvacítka "našich". 

Clekovým vítězem a vítezem Divize A se stal Filip WOLF. Turnajem prošel bez ztráty setu. Hezké 9. místo obsadil v Áčku Zdeněk Brelka. škoda, že mu postup mezi nejlepší osmičku utkel ve skupině díky dvěma poprážkám 2:3. Tak snad příště. V Áčku jsme měli ze všech klubů nejpočetnější zastoupení - celkem 3 hráče. Bohužel Pavel Šedo v utkáních o umístění nenavázal na výhru ve skupině a obsadil 16. místo. 

V Béčku čekal více než 13. místo Jiří Šťastný. Bohužel se mu v Šenově tentokrát nedařilo podle jeho představ. 

Solidní 4.. místo v Déčku uhrál Matouš Pol. Filip Jungmann nepostoupil po dvou výhrách ve skupině jen díky horšímu poměru setů. Další tři utkání vyhrál a patřilo mu 9. místo před 10. Lukášem Vedralem.

Divizi E vyhrál Honza Mervart a stejně jako 3. Daniel Kostan si vybojoval na příští turnaj postup do vyšší Divize.  

Na medailové umístění (vyhodnocuje se vždy nejlepších 5) dosáhl v Divizi F i 4. Vítek Cechl.

 

Zajímavostí je, že turnaj by se dal označil i jako "Turnajem Richarda Výborného". S první pěticí hráčů v poslední době individuálně trénuje a výsledky jsou vidět (1. Filip Wolf, 2. Alfons Tietze, 3. Patrik Nypl, 4. Jiří Smékal, 5. Dan Vrběcký). Nás těší, že výše uvedení hráči u nás pravidelně na PINKu trénují, a že se všichni v létě účastnili i našich soutředění TT-Academy Hlavíčkův Brod/Hořice. Tak snad máme i malý podíl na jejich výkonnostním růstu. Jen tak dál!

 

Celkové výsledky a žebříček po turnaji zde